Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2647464 obálek a 797615 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Nechci slyšet tvůj pláčAutor: Simona Rošková, Jiří Pánek
ISBN: 9788020614216
NKP-CNB: cnb003445639
OKCZID: 128600738

Citace (dle ČSN ISO 690):
ROŠKOVÁ, Simona. Nechci slyšet tvůj pláč. Překlad Jiří PÁNEK. Praha: Naše vojsko, 2022. 287 stran. Naše rodina.


Anotace

 

Román slovenské autorky vypráví pohnutý příběh čerstvé matky, která si cestu ke svému synovi hledá velmi komplikovaně. Mladá žena trpí poporodní depresí a je tedy jen otázkou času, kdy jí péče o dítě přeroste přes hlavu.Soňa Bauerová se po mnoha útrapách nemůže dočkat chvíle, kdy bude dlouho očekávaného syna držet v náručí. Po návratu z porodnice však lásku k novorozenci vystřídá chlad, nezájem a strach. Čerstvá maminka svůj úkol nezvládá a za dramatických okolností skončí na psychiatrii. Děsivá diagnóza, která se nad ní vznáší jako přízrak, prudce zasáhne do její rodiny. Dokonalá iluze o harmonickém manželství splaskne ve chvíli, kdy Miro Bauer vymění klidný život za život na hraně. Než si on šlape po štěstí, jeho švagrová Soňa si pomalu hledá cestu k synovi, ale ve vlastním domě se cítí jako vězeň. Napjatou situaci ještě více rozvíří příchod chůvičky, která má své vlastní plány.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)