Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2541481 obálek a 736476 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Děti nade všeAutor: Delphine de Vigan, Alexandra Pflimpflová
ISBN: 9788020720573
NKP-CNB: cnb003346775
OKCZID: 128715432

Citace (dle ČSN ISO 690):
VIGAN, Delphine de. Děti nade vše. Překlad Alexandra PFLIMPFLOVÁ. Vydání první. Praha: Odeon, 2021. 309 stran. Světová knihovna, svazek 256.


Anotace

 

Psychologický román se zabývá otázkou dětí v digitálním prostoru a jejich zneužíváním k vydělávání peněz na sociálních sítích.Sláva a záře reflektorů. To vše je nyní v dosahu několika kliknutí mobilního telefonu. Musíte jen mít nápad. A všichni mají rádi zvířátka a děti. To ví i Mélanie Clauxová, a tak se každý den sociální sítě plní videi jejích dvou dětí. Sděluje, kde jsou, co dělají, kam pojedou. Jenže co když se začne váš dokonalý umělý svět prolínat s realitou? To, co následuje je naprosté zoufalství. V nestřežené chvíli mizí její šestiletá dcera a potenciálních pachatelů je více než milion. Mélanie tak zjišťuje, že za lesk a slávu se mnohdy platí vysoká cena. Mezitím se Clara Rousselová, vyšetřovatelka případu, snaží přijít na způsob, jak přimět únosce, aby vystoupil z úkrytu. Jediným vodítkem jsou zveřejněná videa, a na těch je přeci vše v pořádku. Jejich sledující přeci mají rodinu rádi...

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.215.79...)