Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649875 obálek a 799083 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

HostitelRok: 2009
ISBN: 9788022205641
OKCZID: 110452334

Hodnocení: 4.4 / 5 (1156 hlasů)


Anotace

 

Melanie Stryderová se odmítá vzdát. Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva. Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přežívajících „divokých“ lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. „Poutnice“ - její vetřelecká „duše“ - která teď ovládla Melaniino tělo, dostala předem varování před problémy existence v člověku: změť pronikavých emocí, příliš mnoho smyslů, vypjatě živé vzpomínky. S jednou potíží však Poutnice nepočítá: předchozí obyvatelka těla se odmítá vzdát vlády nad svou myslí, i když tělo jí už nepatří. Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopk zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud někde skrývá před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne prahnout po muži, jehož má odhalit. Když vnější okolnosti přinutí Poutnici a Melanii, aby uzavřely nedobrovolné spojenectví, vydají se spolu na nebezpečnou a nejistou pouť za mužem, kterého obě milují. Stephenie Meyerová patří k nejzajímavějším autorům současnosti. Ve svém Hostiteli nám předkládá strhující a nezapomenutelné dílo o vytrvalosti lásky a o samotné podstatě toho, co člověka dělá člověkem.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Zboží.cz
Československá bibliografická databáze
1. Podzemní antikvariát
Databázeknih.cz


Komentáře

Srovname.cz
Hostite je určitě nejlepší kniha od Stephenie Meyer první pár stránek tedy pro mě nuda až jsem přemýšlela že knížku číst nebudu. Ale pak jsem se začetla a musím říct že se mi kniha velice líbila, i když to Stephanie sáhodlouhé popisování mě vážně chvilkama štvalo. Škoda jen že film se moc nepoved.
25.11.2015    Zdroj: Srovname.cz

Nejlepší kniha jakou jsem doposud četla. Nedalo se od toho ani odtrhnout. Vřele doporučuji
27.08.2013    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

musím se pochlubit,že jsem hrdá majitelka této knihy,nikdy mně neomrzí a strašně ráda se k ní vracím,i na popáté je pořád skvělá :) btw: četla jsem i twilight ságu ale ta mně ani v nejmenším nenadchla jako tato kniha.Doufám že brzo napíše něco stejné kvality :))
07.07.2013    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

VELMI DOBRÁ KNÍŽKA MOC DOBŘE SE ČETLA , MĚLA JSEM JI PŘEČTENOU ZA DEN. MOC SKVĚLÉ POSTAVY HLAVNĚ IAN A POUTNICE. DOPORUČUJI VŠEM
23.06.2013    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

výborné, čtivé, spíše romantika než sci-fi
06.05.2013    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Tato kniha mě naprosto uchvátila!:)
06.02.2013    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Mě osobně se to nečetlo tak volně jako T-sága, ale musím se obdivovat spisovatelčině fantazii a umu sladit vše dohromady.
19.09.2012    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

naprosto fantastické,rekla bych ze i lepsí nez twiilight saga... propracované a napínavé až d uplného konce... uzasný příbeh
19.06.2012    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Naprosto úchvatné vykreslení psychologie postav! Opravdu skvělá kniha pro všechny, kteří si rádi přečtou o lásce a lidství! Zápletka o mimozemšťanech se mi zdála spíš v pozadí, aby autorka mohla propracovat chování lidí v krizových situacích a jakoby se od nich odosobnit a popsat je o to pečlivěji a pravdivěji. V knize se najde snad každý a abych se přiznala, na několika místech v ději jsem dokonce zatlačila slzu, jak moc mě příběh vtáhl a donutil soucítit s postavami. Skvěle a čtivě napsáno, kdo tuto knihu jednou dostane do ruky, jen tak ji neodloží. Přes 500 stran nádherného příbehu, který se čte jedním dechem. Vřele doporučuji a jsem upřímně zvědavá na filmové zpracování...
16.04.2012    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Dobrodružná kniha, která vás pohltí a bude te u knihy ve dne a i v noci.
12.04.2012    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Skvělá kniha plná děje, který krásně a přirozené plyne. Po stmívání jsem měla velká očekávání, tak jsem se bála, aby nová kniha nezklamala, ale je naprosto skvělá! Možná i povedenější, než celé stmívání :) Postavy jsou místy podobné, ale to jim na kráse neubírá - právě naopak :) Myslím, že do Iana se zamiluje víc žen, než předtím do Edwarda nebo Jacoba ;)
11.04.2012    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Vynikající knížka. Skvělá i pro ty, kteří jak fantasy nebo sci-fi moc nemusí
10.04.2012    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Propracovaná psychologie postav, chytlavý styl psaní, zajímavý námět = doporučuji. :-)
30.01.2012    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Také sjem byla mile překvapena, nejlepší knížka jakou jsem kdy četla. Zajímavá jak námětem tak zpracováním
19.11.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Nejlepší knížka;)
03.11.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Nádherná knížka.. :) Nejlepší kterou sem četla..
01.10.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

úžasné moc doporučuji
10.08.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Super, jedno z nejlepších, co jsem poslední dobou četla :)
08.08.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Nejlepší kniha kterou sem kdy četla. jednoznačně.
20.07.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Líbí se mi o hodně víc než Stmívání a další knihy Meyerové. Děj se mi zdá propracovanější, až do poslední chvíle jsem nevěděla, jak to tedy zkončí. Napínavé, promyšlené, bavilo mě to od začátku až do konce - je to celkem tlustá kniha
29.06.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Skvělá kniha, člověk se od ní nemůže odtrhnout.
13.06.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

úžasné, úžasné a znovu úžasně.tato spisovatelka neumí prostě zklamat;)
23.05.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Wow, tak tahle knížka mě velice překvapila. Ani nevím, co jsem od ní čekala, ale takový skvělý, úžasný poutavý děj určitě ne. Dokonalá, snad i lepší než sága Twilight.
22.04.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Úplně úžasná knížka :-D
28.02.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Je a není to fantazi, čte se nádherně. Jedná se spíš o to, co je lidskost
25.01.2011    Zdroj: SKAT - Souborný katalog

Knížka se mi velice líbila.Čte se velice dobře a myslím si že její děj je zajímavě spletitý a skoro každý by si v tom našel něco by se mu líbilo.
31.10.2010    Zdroj: SKAT - Souborný katalog


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)