Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3160459 obálek a 951889 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Žamboch, Miroslav
Rok: 2005
ISBN: 9788023944761
NKP-CNB: cnb001499834
OCLC Number: (OCoLC)237062322
OCLC Number: (ocolc)237062322
OKCZID: 110028122
Vydání: Vyd. 1.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
ŽAMBOCH, Miroslav. Líheň. Vyd. 1. Měšice u Prahy: Wolf Publishing, 2005, 310 s. ISBN 80-239-4476-2.
Hodnocení:
3.0 / 5
(1 hlasů)
Obyčejný život s jeho všedními denními starostmi je náhle jen vzpomínkou na staré dobré časy. Marika Zaháňská, kdysi asistentka na vysoké škole, si zvykla na život v ilegalitě, na agenty FBI a zabijáky slídící po její stopě; na fakt, že na jejích rozkazech závisí životy lidí. Na co si však zvyknout nelze, je skutečnost, že stojí na dně děsivě nepochopitelného maelstromu, který strhává další lidi, křiví realitu a mění samotnou podstatu našeho světa. Marika Zaháňská a její přátelé jsou odhodlaní ke všemu, je jich však jen pár a jejich protivníci jako by ani nebyli z tohoto světa. Indicie neukazují do New Yorku, Londýna ani Tokia. Řešení záhady spojující lidské oběti, vykrádaná muzea, archeologická naleziště a vojenské sklady se skrývá v malé metropoli ve středu Evropy – v Praze.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz