Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2201168 obálek a 555060 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ema má emu

Autor: Krejčí, Jan, Filcík, Gabriel
Rok: 2011
ISBN: 9788024230450
NKP-CNB: cnb002180369
OCLC Number: (OCoLC)757676252
OKCZID: 110957449

Citace (dle ČSN ISO 690):
KREJČÍ, Jan. Ema má Emu: hry se slovy. Ilustrace Gabriel FILCÍK. Vyd. 1. V Praze: Knižní klub, 2011. 109 s.

Hodnocení: 4.5 / 5 (1 hlasů)


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna
Národní knihovna České republikyAnotace

 

Nová barevná obrázková knížka osvědčené autorské dvojice je určena všem dětem, které si chtějí zábavnou formou osvojit znalost abecedy. Veselé básničky obsahují velký počet slov začínajících na to které písmeno: Pod meruňkou mír a klid, morče přišli navštívit, motýl s můrou, svojí paní, myš jim chystá uvítání. Začínající čtenáři si mohou v textech vyhledat písmenko, sami či s pomocí rodičů si text přečíst a pak vyhledat patřičná slova ještě v obrázku. Pro nejmenší čtenáře. Kniha je určena především předškolním dětem, a tak se v ní čte hlavně z obrázků, které jsou doplněny hravými verši básníka Jana Krejčího. Děti se v této knížce setkají i s jednotlivými písmeny, která se jim představí v podobě osob, zvířat nebo věcí, ale ke slovním hrám postačí, když se naučí jednotlivé hlásky abecedy jednu od druhé odlišit sluchem. Pak se jim otevře široký prostor ke společným hrám. Při nich si mohou posilovat vyjadřovací schopnosti, obohacovat slovní zásobu, rozvíjet sluchové vnímání řeči a uplatnit svoji fantazii a tvůrčí myšlení.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Zboží.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.238.7...)