Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2447460 obálek a 684622 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

3x Hercule Poirot 4

ISBN: 9788024260334
NKP-CNB: cnb002962960
OCLC Number: (OCoLC)1039867714
OKCZID: 127884565

Citace (dle ČSN ISO 690):
CHRISTIE, Agatha. 3x Hercule Poirot. Vydání v tomto souboru první. Přeložila Martina HÁNOVÁ, přeložil Jan ČERMÁK, přeložila Ivana ŠTĚPÁNKOVÁ. Praha: Knižní klub, 2018. 579 stran.

Hodnocení: 5.0 / 5 (3 hlasů)


Anotace

 

Čtvrtá kniha v řadě nazvané 3x Hercule Poirot představuje známého detektiva v románech Schůzka se smrtí, Temný cypřiš a Zlo pod sluncem. V první z nich řeší Poirot případ ženy zavražděné v průběhu dovolené v Jordánsku. S přibývajícími informacemi o její zlostné a tyranské povaze se rozrůstá i okruh možných pachatelů. Než odhalí celou pravdu, musí Poirot projít mnoha temnými kouty tíživé rodinné historie. Temný cypřiš je příběhem o velkém dědictví a chybějící závěti. A smrti, která přišla nečekaně brzy. Jak se s nastalou situací vyrovnají příbuzní staré paní Welmanové? A jde jen o peníze, nebo také o nenaplněné city a sny - či žárlivost, která dovede zabíjet? Poslední román zavede čtenáře na ostrov v zálivu Leathercombe, kde Hercule Poirot tráví dovolenou. Není mu však dopřána víc než pár dní. Na ostrově dojde k vraždě krásné, ale kontroverzní herečky Arleny Marshallové, která zde tráví se svým novomanželem líbánky. Motivů je hodně, podezřelých ještě víc. Kdo z nich však skutečně vraždil? Rafinované zápletky, mistrné vyšetřování a geniální rozuzlení ve třech výborných kouscích z pera slavné Agathy Christie.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.237.16...)