Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2200105 obálek a 554569 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Loutkář

Autor: Cole, Daniel
Rok: 2018
ISBN: 9788024261669
OKCZID: 127907425

Citace (dle ČSN ISO 690):
COLE, Daniel. Loutkář. Vydání první. Přeložil Michal PROKOP. Praha: Knižní klub, 2018. 350 stran.

Hodnocení: 4.2 / 5 (8 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Od příchodu Hadrového panáka uplynulo osmnáct měsíců. Hrůza z něj se stále vznáší nad Londýnem, detektiv William Wolf Fawkes navíc zmizel. A jeho kolegyně seržantka Emily Baxterová čelí další sérii nezvyklých vražd - jejich oběšené oběti mají na hrudi vyřezáno slovo Návnada. Stejně označená těla se začnou objevovat také v New Yorku a do vyšetřování se tak vloží i speciální agenti FBI Gamien Rouche a Elliot Curtisová. S přibývajícími mrtvolami stoupá i tlak médií. Stopy vedou k dvojici psychiatrů, k nimž zavraždění docházeli, ale ti jsou nalezeni rovněž mrtví - a na hrudi mají pro změnu vyřezáno slovo Loutka. Kdo však tahá za nitky?

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
1. Podzemní antikvariát


Komentáře

Více se mi líbil Hadrový panák . Tohle mi připadá, jako by to psal někdo jiný. Dokonce jsem hledala , jestli se nezměnil překladatel. A nezměnil., je to opět Michal prokop.
10.11.2018    Zdroj: Web obalkyknih.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.237.71...)