Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2236772 obálek a 562096 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Chmatákovi a velká narozeninová loupež

Autor: Anders Sparring, Per Gustavsson, Jana Michalíková
ISBN: 9788024263700
OKCZID: 128297534

Citace (dle ČSN ISO 690):
SPARRING, Anders. Chmatákovi a velká narozeninová loupež. Ilustrace Per GUSTAVSSON, překlad Jana MICHALÍKOVÁ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2020. 61 stran. Pikola.


Anotace

 

Chmatákovi mají slabost pro věci, které nejsou jejich. Nemůžou si zkrátka pomoct. Tedy aspoň tatínek Mstiboj, maminka Mája a malá Berta. Trochu si ale dělají starosti o Tondu. Tonda má rád jen to, co se smí. A nikdy si nic nebere bez placení. Co z něj jenom bude? Navíc má Tonda brzy narozeniny a ze všeho nejvíc si přeje obří lízátko z Hermíniných laskomin. Dostat se k němu ale není žádná hračka. Chmatákovi dělají, co je v jejich silách. Jenže času je málo a soused, pan Polda, slídí za oknem a strká noc, kam nemá.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat čtenářskou recenzi

Od: (34.200.252...)