Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2311484 obálek a 581971 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Fitness jóga : účinné cvičení na spalování tuku, posilování a získávání energie

Autor: Sarah Stork, Milada Burianová
Rok: 2021
ISBN: 9788024269382
OKCZID: 128496253

Citace (dle ČSN ISO 690):
STORK, Sarah. Fitness jóga: účinné cvičení na spalování tuku, posilování a získávání energie. Překlad Milada BURIANOVÁ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2021. 192 stran. Esence.


Anotace

 

Chcete se zbavit přebytečných kilogramů, vyrýsovat svaly nebo se prostě jen dostat do té správné formy? Vyzkoušejte fitness jógu, která je ideálním nástrojem k procvičení celého těla. Tím, že aktivuje a zapojuje hluboké svalstvo, tělo posiluje a zvyšuje jeho pružnost a ohebnost. Rovněž povzbuzuje kardiovaskulární systém, což současně podporuje látkovou výměnu a urychluje spalování tuků. V knize najdete více než 80 účinných cviků na posílení různých oblastí těla. Ať už budete chtít zpevnit a posílit paže, břicho, nohy a hýždě, podpořit metabolismus, zlepšit formu vysoce intenzivním tréninkem HIT či si dopřát dokonalé uvolnění po pracovním stresu – s touto knihou můžete ze sebe dostat všechno a maximalizovat svůj výkon a energii.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat čtenářskou recenzi

Od: (3.236.228...)