Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2383902 obálek a 592234 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Hádanky a hlavolamy Sherlocka Holmese : úniková hra : vyluštěte interaktivní šifry a zachraňte se z tajemných místností

Autor: James Hamer-Morton, Eva Vlčková
Rok: 2021
ISBN: 9788024270975
NKP-CNB: cnb003259059
OKCZID: 128532288

Citace (dle ČSN ISO 690):
HAMER-MORTON, James. Hádanky a hlavolamy Sherlocka Holmese: úniková hra : vyluštěte interaktivní šifry a zachraňte se z tajemných místností. Překlad Eva VLČKOVÁ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, a.s., 2021. 224 stran. Universum.


Anotace

 

Deset interaktivních případů čeká na vyřešení. Připojte se k doktoru Watsonovi a pomozte mu se sledováním stop, které mu zanechal jeho přítel, věhlasný detektiv Sherlock Holmes. Abyste záhadu rozlouskli, musíte postupovat krok za krokem a zdolávat jednu nástrahu za druhou. V jednotlivých kapitolách naleznete hádanky složené z úseků, které do sebe navzájem zapadají a s nimiž si musíte poradit, abyste mohli pokročit k dalšímu úkolu. Někdy využijete znalosti, které už máte z dřívějška, jindy na vás čeká zcela nová úloha, při níž vám nezbývá než provětrat své mozkové závity a podívat se na věci z netradičního úhlu. Vydejte se za dobrodružstvím, pátrejte, využívejte svůj důvtip a luštěte jednotlivé hlavolamy, abyste unikli z nastražené léčky.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (35.171.146...)