Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2387920 obálek a 594436 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Nejlepší četa, aneb, Cesta do armády : autentický deník z kurzu základní přípravy Armády České republiky

Autor: Václav Soukup
ISBN: 9788024273129
NKP-CNB: cnb003305714
OKCZID: 128528223

Citace (dle ČSN ISO 690):
SOUKUP, Václav. Nejlepší četa, aneb, Cesta do armády: autentický deník z kurzu základní přípravy Armády České republiky. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2021. 124 stran. Universum.


Anotace

 

Kurz základní přípravy je tříměsíční úvodní výcvik Armády České republiky, který se tradičně koná na Moravě ve Vyškově. Novopečení profesionální vojáci si při něm osvojí základní vojenské návyky a dovednosti. Součástí kurzu jsou střelby, práce s mapou, hod granátem, pochodování, taktika, překážková dráha, přežití v lese a především spousta teorie a vědomostních testů. Knížka sleduje cestu jednotlivce od vyplnění nezávazného registračního formuláře až ke slavnostnímu vyřazení z kurzu. Deníkové zápisy se soustředí na průběh výcviku, jeho rytmus a důležité momenty. Kdy je zbraň čistá? Jaké morální vlastnosti by měl zastávat voják Armády České republiky? A která četa bude nejlepší?

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (3.80.5...)