Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2612664 obálek a 778628 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Zlomený géniusAutor: Drew Murray, Milan Lžička
ISBN: 9788024273525
NKP-CNB: cnb003310281
OKCZID: 128556557

Citace (dle ČSN ISO 690):
MURRAY, Drew. Zlomený génius. Překlad Milan LŽIČKA. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2021. 327 stran.

Hodnocení: 3.9 / 5 (12 hlasů)


Anotace

 

Špionážní techno-thriller z prostředí počítačových technologií, kde se vlivní členové světových mocností přetahují o zařízení, díky kterému by mohli získat neomezenou moc.Will Parker, mladý geniální ředitel velké technologické firmy, se dopustí programovací chyby, kvůli níž zemře vysokoškolačka. Aby svou vinu odčinil, začne pracovat v kyberdivizi FBI. Už jako zvláštní agent dostane za úkol prozkoumat dějiště vraždy na festivalu Comic-Con, jejíž oběť má něco společného s kvantovým počítačem, který se Will kdysi snažil získat. Ve spolupráci s bystrou inspektorkou Danou Lopezovou a upjatým kolegou od FBI Thomasem Deckerem Will zjistí, že oběť zařízení dražila na dark netu - a že aukce, v níž přihazuje legendární čínský hacker, ruští mafiáni vyslaní Kremlem i manažer významné firmy, nadále probíhá. A vzápětí se ve Willových rukou opět ocitne život druhého člověka, neboť dojde k únosu dcery zavražděného. Pokud se nepodaří odhalit pachatele včas, mohlo by zařízení skýtající téměř neomezenou moc padnout do nepovolaných rukou...

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)