Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2670675 obálek a 806423 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

HavelAutor: František Emmert
ISBN: 9788024277806
OKCZID: 128738026

Citace (dle ČSN ISO 690):
EMMERT, František. Havel. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2021. 214 stran. Universum.


Anotace

 

Přehledně strukturovaná kniha srozumitelnou formou a za pomoci bohatého obrazového materiálu zprostředkovává obraz osobnosti Václava Havla ve všech jejích rovinách a společenských rolích.Představuje jej jako dítě z rodiny ocejchované totalitním režimem, jako aktivního mladíka ovlivněného ideály 60. let, jako mladého úspěšného dramatika, později občanského aktivistu, disidenta, politického vězně, a nakonec jako prezidenta a morální autoritu mezinárodního významu. Postupně provází čtenáře jeho životními osudy. Nepřipomíná však pouze samotného Václava Havla, ale také dobu, ve které žil, a okolí, které jej obklopovalo, ovlivňovalo a inspirovalo. Publikace vychází k desátému výročí Havlova odchodu.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)