Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2539043 obálek a 735009 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Sněžný andělAutor: Anki Edvinsson, Radovan Zítko
ISBN: 9788024279527
NKP-CNB: cnb003383508
OKCZID: 128760215

Citace (dle ČSN ISO 690):
EDVINSSON, Anki. Sněžný anděl. Překlad Radovan ZÍTKO. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2022. 286 stran.


Anotace

 

Krimithriller je prvním titulem švédské série o nesourodé dvojici vyšetřovatelů, kteří tu objevují souvislosti mezi třemi původně samostatnými případy.Chlapec, který skočil z mostu. Žena zavražděná ve vlastním bytě. Náctiletá dívka, která beze stopy zmizela. Tři tragické události, jež spolu zpočátku vůbec nesouvisely. Město Umea svírá mrazivá zima, sněhu stále přibývá a detektivové Charlotte von Klintová a Per Berg musí co nejdříve zjistit, co tyto případy spojuje a kdo stojí za neštěstími, jež město postihly a nadále postihují. A za každou cenu musí objevit nezvěstnou dívku – než bude příliš pozdě. Sněžný anděl je nová napínavá, svižná a strhující severská krimi, jejíž protagonisté v mnohém působí jako vzájemné protiklady, ale dohromady tvoří neporazitelný tým.

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRPřidat komentář a hodnocení

Od: (3.236.221...)