Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2612287 obálek a 777840 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Nepříliš šťastná rodinaAutor: Shari Lapena
Rok: 2022
ISBN: 9788024280905
OKCZID: 128826095

Citace (dle ČSN ISO 690):
LAPEÑA, Shari. Nepříliš šťastná rodina. Překlad Naďa ŠPETLÁKOVÁ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2022. 310 stran.


Anotace

 

Napínavý román od osvědčené královny psychothrillerů a mistryně manipulace. Bohatí rodiče byli zabiti a po nich zůstaly tři děti, které čeká závratné dědictví. Dokonalý motiv pro vraždu. Byl ale vrahem opravdu někdo z nich?Fred a Sheila Mertonovi jsou postarší manželé žijící na lukrativní adrese v Brecken Hill. Drahá auta, značkové oblečení, bezstarostný život... Teď jsou ale bílá mramorová podlaha a drahé perské koberce v jejich domě potřísněné krví. Někdo je brutálně zavraždil. Jejich tři dospělé děti jsou otřeseny. Vždyť je to sotva pár hodin, co spolu jedli slavnostní velikonoční večeři. Rychle však vychází najevo, že ve šťastné rodině vše až tak dokonalé nebylo. Svého nevypočitatelného otce děti považují za kreténa a u matky nikdy nenašly potřebnou podporu a zastání. Sice přišly o rodiče, ale vypadá to, že až taková ztráta to pro ně není. Vždyť teď mají zdědit nesmírné bohatství! Není proto divu, že právě na ně padá podezření. Je vrahem opravdu někdo z rodiny? A zajímá to vůbec někoho? Kanadská autorka předkládá další psychothriller s dramatickou rodinnou zápletkou a nečekanými zvraty.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)