Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2647464 obálek a 797615 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Stanice DamašekAutor: David McCloskey
Rok: 2022
ISBN: 9788024281131
OKCZID: 128829381

Citace (dle ČSN ISO 690):
MCCLOSKEY, David. Stanice Damašek. Překlad Pavel POKORNÝ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2022. 439 stran.


Anotace

 

Špionážní román, jehož autorem je bývalý analytik CIA, je fiktivním příběhem, který se odehrává v Damašku v desátých letech 21. století během prvních let syrského povstání proti Asadovi.Důstojník CIA Sam Joseph je vyslán do Paříže, aby pro tajnou spolupráci získal úřednici syrského paláce Marjam Haddádovou. Jenže ti dva se do sebe zamilují, a když se společně vydají do Damašku, aby našli muže zodpovědného za zmizení amerického špiona, ocitnou se v nepředstavitelném nebezpečí. Stanice Damašek je strhující a propracovaný thriller, který se odehrává na pozadí nešťastné Sýrie pulzující strachem a vzpourou. Láska, loajalita i zrada čekají v příběhu o jednom z nejtěžších úkolů v historii tajných služeb.

Zdroj anotace: Národní knihovna České RepublikyPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)