Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649399 obálek a 798881 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Helena Vondráčková : každá trampota má svou mezAutor: Petr Macek
ISBN: 9788024281643
NKP-CNB: cnb003408582
OKCZID: 128841534

Citace (dle ČSN ISO 690):
MACEK, Petr. Helena Vondráčková: každá trampota má svou mez. Druhé, rozšířené a přepracované vydání. Praha: Euromedia Group, 2022. 273 stran, 32 nečíslovaných stran obrazových příloh. Universum.


Anotace

 

Biografie české zpěvačky Heleny Vondráčkové vypráví její příběh pomocí vzpomínek a fotografií.Knihu "Každá trampota má svou mez" dal s Helenou Vondráčkovou dohromady zkušený publicista Petr Macek. Text knihy je víceméně tokem osobních vzpomínek známé zpěvačky rekapitulující celý svůj dosavadní osobní i umělecký život. Autentické vyprávění nevynechává žádnou podstatnou událost, nevyhýbá se ani těm méně veselým. Zároveň jde o poutavý vhled do života v šoubyznysu. Vondráčková vzpomíná též na nespočet svých kolegů z branže. Kniha obsahuje skutečně velké množství fotografií, které tak skvěle doplňují textovou část. Výsledkem budiž ucelená kronika života jedné z našich nejúspěšnějších zpěvaček, jejíž kariéra už trvá bezmála 60 let.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)