Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649399 obálek a 798881 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Dokonalý policejní stát : čínská digitální totalita : výprava do děsivé budoucnosti, kdy jsou lidé pod neustálým dohledemAutor: Geoffrey Cain, Hana Antonínová
ISBN: 9788024282176
NKP-CNB: cnb003419244
OKCZID: 128881388

Citace (dle ČSN ISO 690):
CAIN, Geoffrey. Dokonalý policejní stát: čínská digitální totalita : výprava do děsivé budoucnosti, kdy jsou lidé pod neustálým dohledem. Překlad Hana ANTONÍNOVÁ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2022. 327 stran. Universum.


Anotace

 

Investigativní novinář přibližuje poměry v čínských převýchovných táborech, v nichž úřady internují příslušníky ujgurské menšiny, a popisuje, jak se oblast Sin-ťiang stala tou nejdůmyslnější dystopií, v níž hlavní roli hraje sledování lidí. Kniha nabízí mrazivý pohled na to, jak vypadá realita, když se součástí života stane neslýchaně rozvinutá umělá inteligence a monitorování všeho druhu, i jak nesmírnou moc poskytují moderní digitální technologie každému režimu, který se v zájmu tzv. veřejného blaha rozhodne převychovávat své občany.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)