Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2912296 obálek a 880764 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Akademie jednorožců. Ariana a ŠeptálekAutor: Julie Sykes, Lucy Truman, Květa Palowská
ISBN: 9788024282602
OKCZID: 128852730

Citace (dle ČSN ISO 690):
SYKES, Julie. Akademie jednorožců: ...kde kouzla ožívají!. Ilustrace Lucy TRUMAN, překlad Květa PALOWSKÁ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2022. 117 stran. Pikola.

Hodnocení: 4.5 / 5 (4 hlasů)


Anotace

 

Pokračování příběhů z Akademie jednorožců s příběhem Ariany a jejího jednorožce Šeptálka.Ariana tráví čas ve stájích Akademie jednorožců opravdu moc ráda, a ještě raději se stará o svého nádherného jednorožce Šeptálka. Ve spoustě věcech jsou sice rozdílní, přesto však Ariana doufá, že si jednoho dne vytvoří společné pouto. Po pozemcích akademie se začnou zničehonic potulovat lesní zvířata a chovají se dost podivně. Co se to s nimi děje? Dokážou dívky z Diamantové ložnice zjistit, co se jim přihodilo?

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)