Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2647464 obálek a 797615 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Mlčet jako hrobAutor: Lone Theils
Rok: 2022
ISBN: 9788024284163
OKCZID: 128918775

Citace (dle ČSN ISO 690):
THEILS, Lone. Mlčet jako hrob. Překlad Magdalena JÍRKOVÁ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2022. 347 stran.


Anotace

 

Další případ ze série drsných severských detektivek s novinářkou Norou Sandovou. Brutální vražda prominentního policisty, temná tajemství mladičkých dívek, rodičovská selhání...Na reportérku Noru Sandovou toho bylo v poslední době příliš, a proto se rozhodne vyrazit do Thajska a trénovat tam kickbox. Jednoho dne se náhodou dozví o brutálním stětí policisty v anglickém Toppinghamu. Na internetu se objeví záznam popravy, vše nasvědčuje tomu, že šlo o teroristický čin, a to rozhodně stojí za reportáž. Nora se vrací do Anglie a postupně zjišťuje, že Toppingham skrývá bolestné tajemství, o kterém všichni mlčí. Tajemství, kvůli němuž je někdo ochoten znovu a znovu vraždit.

Zdroj anotace: Národní knihovna České RepublikyPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)