Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2631198 obálek a 788799 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Slepá uličkaAutor: Joy Fielding
Rok: 2022
ISBN: 9788024284224
OKCZID: 128906347

Citace (dle ČSN ISO 690):
FIELDING, Joy. Slepá ulička. Překlad Milena HAVLOVÁ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2022. 357 stran.


Anotace

 

Thriller s detektivními prvky zavádí čtenáře do zdánlivě poklidné uličky na předměstí. Za fasádou klidu a kultivovanosti se skrývá mnoho tajemství a nebezpečí.Uprostřed dusné červencové noci bude někdo v této nenápadné slepé uličce zastřelen. Ale kdo? Maggie, manželka Craiga, který nedokáže naplnit její očekávání? Nebo snad Nick, uznávaný onkolog, či jeho žena Dani, stejně tak ceněná zubařka? A co Julia, starší vdova, k níž se nedávno přistěhoval problémový vnuk? Olivia s manželem Seanem? On nedávno přišel o práci v reklamce, je v depresi a pije. Novomanželé Aiden a Heidi? Jejich manželství je v krizi, protože Aiden není schopen čelit své dominantní matce. A co se asi stane, když se Heidi spřátelí s Juliiným vnukem? Všichni skrývají tajemství. Každý má své nezacelené jizvy. A všichni mají přístup ke zbrani.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)