Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2846531 obálek a 854536 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Vysvoboď měAutor: Malin Persson Giolito, Jaroslav Bojanovský
ISBN: 9788024289946
NKP-CNB: cnb003506949
OKCZID: 129036063

Citace (dle ČSN ISO 690):
PERSSON GIOLITO, Malin. Vysvoboď mě. Překlad Jaroslav BOJANOVSKÝ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2023. 350 stran.


Anotace

 

V kriminálním románu švédské autorky se vyšetřuje vražda čtrnáctiletého chlapce. Podezření padne na jeho nejlepšího kamaráda.Ve Varinge je snadné zemřít, ale zatraceně těžké žít. Na opuštěné hřiště se tiše snáší sníh. Čtrnáctiletý chlapec leží tváří dolů před houpačkou a pomalu z něj vyprchává život. Za ním stojí jeho nejlepší kamarád s ještě horkou pistolí v třesoucí se ruce... Obětavá místní policie, svobodné matky, majitel obchodu s potravinami na náměstí - nikdo není ušetřen v komunitě, v níž násilí gangů ovládlo město a kde děti zabíjejí děti. A kdo převezme odpovědnost za to, aby se to už nikdy neopakovalo?

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

eReading.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)