Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2873841 obálek a 865271 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

BeladonaAutor: Adalyn Grace, Viktorie Košnarová
ISBN: 9788024292410
NKP-CNB: cnb003521598
OKCZID: 129068349

Citace (dle ČSN ISO 690):
GRACE, Adalyn. Beladona. Překlad Viktorie KOŠNAROVÁ. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2023. 343 stran. Yoli.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Osiřelou Signu vychovávala řada opatrovníků a každý se zajímal spíš o její bohatství než o ni – a všichni ji časem opustili. Jediní příbuzní, kteří zbývají, jsou výstřední Hawthornovi žijící v krásném, ale ponurém panství Thorn Grove. Pán domu se ze zármutku nad smrtí své ženy dostává pomocí skandálních večírků, zatímco jeho syn bojuje za záchranu rodinné reputace a dcera trpí záhadnou nemocí. Když se objeví duch jejich matky a tvrdí, že byla otrávena, Signa si uvědomí, že by rodina mohla být ve vážném nebezpečí, a začne pátrat po vrahovi. V tom jí nejvíce pomáhá spojenectví se Smrtonošem, fascinujícím a nebezpečným stínem, který byl od narození po jejím boku. Přestože jí udělal ze života peklo, pomalu Signě ukazuje, že jejich pouto je silnější – a neodolatelnější –, než si dokázala představit. Doporučený věk 15+


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
TeamLibrary.cz
eReading.cz
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)