Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150940 obálek a 950590 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Šoljaková, Libuše, Fibírová, Jana, Wagner, Jaroslav a Vysoká škola ekonomická v Praze
Rok: 2013
ISBN: 9788024519524
NKP-CNB: cnb002507889
OCLC Number: (OCoLC)864849134
OKCZID: 112417657
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
ŠOLJAKOVÁ, Libuše. Manažerské účetnictví I: případové studie a příklady. Vyd. 1. Praha: Oeconomica, 2013. 246 s.
Publikace by měla studentům ukázat na příkladech a případových studiích možnosti využití nástrojů a metod nákladového a manažerského účetnictví a umožnit lepší pochopení jednotlivých souvislostí. Členění textu do jedenácti kapitol vychází ze základních tématických bloků. Každá kapitola obsahuje základní případovou studii, která má přiblížit aplikaci daného problému na konkrétní praktické situaci. Publikace je užitečnou pomůckou při studiu kurzu Manažerské účetnictví I.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz