Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2462916 obálek a 691997 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Péče o celé tělo, aneb, Kosmetika bez pověr a iluzí

Autor: Feřteková, Vlasta
Rok: 2007
ISBN: 9788024715131
NKP-CNB: cnb001706631
OCLC Number: (OCoLC)124091400
OKCZID: 110020442

Citace (dle ČSN ISO 690):
FEŘTEKOVÁ, Vlasta. Péče o celé tělo, aneb, Kosmetika bez pověr a iluzí. Vyd. 1. Praha: Grada, 2007. 154 s. Zdraví & životní styl.

Hodnocení: 2.0 / 5 (1 hlasů)


Digitální objekty

Národní digitální knihovna
Moravská zemská knihovnaAnotace

 

Asi každá žena chce vypadat co nejlépe a co nejefektivněji zabránit předčasnému stárnutí. Obzvlášť v dnešní době, která je ve znamení zdravých a mladých idolů. Na každém rohu po nás pokukují takzvaně „dokonaléé" ženy a ukazují nám, jak je správné vypadat. Důležitým pomocníkem na cestě za krásou a spolubojovníkem s nepřítelem jménem Stáří je kosmetika. Ačkoliv to tak nemusí vypadat, nejedná se o žádné „uměníí". Kosmetické péči se lze naučit stejně, jako se naučíte například jezdit autem. Stačí si přečíst knížku Vlasty Feřtekové, renomované kosmetičky s dlouholetou praxí. Její publikace s názvem Péče o celé tělo aneb Kosmetika bez pověr a iluzí vás seznámí s obsahem a významem kosmetické péče, uvede na pravou míru sugestivní reklamní slogany a poradí, jak pečovat o celé tělo. Vždyť tělo není jenom obličej a dekolt. Přejeme vám proto mnoho úspěchů na cestě za přirozenou krásou.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Flexibooks
Zboží.cz
Československá bibliografická databáze
eReading.cz
GRADA Publishing, a.s.
Můj antikvariát


Přidat komentář a hodnocení

Od: (52.205.167...)