Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2415347 obálek a 661394 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Keramika III: reliéfy : [7 originálních technik]

Autor: Dudycha, Jiří a Vondrušková, Alena
Rok: 2007
ISBN: 9788024716381
NKP-CNB: cnb001636477
OCLC Number: (OCoLC)124088418
OKCZID: 110084258

Citace (dle ČSN ISO 690):
DUDYCHA, Jiří. Keramika III: reliéfy : [7 originálních technik]. 1. vyd. Praha: Grada, 2007. 48 s. Šikovné ruce.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna
Národní knihovna České republikyAnotace

 

Způsobů, jak vytvářet keramické reliéfy, je mnoho. Všechny jsou jednoduché a technicky dostupné i pro začátečníky. Chce to jen dobrý nápad - a právě těch přináší nový díl edice Šikovné ruce nepřeberné množství. Nejprve se naučíme, jak zhotovit základní hliněnou destičku, a to hned několika postupy. Dekorovat ji můžeme malováním, nalepováním, razítkováním či prořezáváním, anebo otisky nejrůznějších přírodnin a předmětů se zajímavou strukturou povrchu. Můžeme však využít i některé méně známé, avšak velmi působivé techniky, jako je roztírání barev, kůrořez, papírový reliéf nebo formování na kotoučku. Velké i malé reliéfy pak mohou sloužit jako nástěnné obrázky a originální šperky. Originální návodová knížka je určena pro děti i rodiče, vedoucí keramických kroužků, kurzů i učitele výtvarné výchovy.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Knihy.ABZ.cz
Flexibooks
Československá bibliografická databáze
eReading.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.235.60...)