Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2171379 obálek a 536672 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Zákon o účetnictví v praxi | Louša František - e-kniha

Autor: František Louša
Rok: 2011
ISBN: 9788024738482
OKCZID: 110803768


Anotace

 

Úplné znění zákona platné od 1. 1. 2011 je doplněno výkladem k jednotlivým paragrafům a ustanovením zákona. Autor – uznávaný účetní odborník a auditor – se snaží upozornit na možné výkladové problémy, které mohou v praxi vznikat, a to včetně návazností na další právní předpisy. Přímo u jednotlivých ustanovení je uvedena maximální výše pokuty při porušení povinností uložených zákonem. Od 1. 1. 2011 jsou tato pravidla výrazně upravena. Změny ve znění zákona jsou zvýrazněny jiným typem písma, je proto snadné porovnat nové a původní znění. Publikace obsahuje výňatky z důvodových zpráv s vysvětlením navrhovaných úprav. Jedná se např. o požadavky na zabezpečení průkaznosti účetnictví platné pro všechny účetní jednotky a účetnictví státu, které se dotýká účetních jednotek napojených na státní rozpočet.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Knihy.ABZ.cz
Flexibooks
eReading.cz
GRADA Publishing, a.s.


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (34.239.149...)