Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2260968 obálek a 569624 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

ZatĂ­mco jsi spala

Autor: Kathryn Croft, Jana Kordíková
ISBN: 9788024940854
OKCZID: 128303159

Citace (dle ČSN ISO 690):
CROFT, Kathryn. Zatímco jsi spala. Překlad Jana KORDÍKOVÁ. Vydání první. Praha: Ikar, 2020. 308 stran.


Anotace

 

Psychologický thriller o ženě, která se snaží vypátrat, kdo se pokouší rozvrátit její rodinu. Tara Loganová svou perfektní rodinu zbožňuje. Její štěstí se však jednoho rána rozplyne, když se probere v posteli svého souseda. Nevzpomíná si, jak se sem dostala ani co se mezi nimi stalo. Nejhorší ale je, že je ubodán k smrti. Přesvědčená, že Leeho nezabila, a vyděšená, že přijde o vše, na čem jí záleží, odejde domů a nikomu neřekne ani slovo. Když se její dcera začne vymykat kontrole a manžel se jí čím dál víc vzdaluje, začne uvažovat, zda někdo z jejích blízkých neví, co se tu noc doopravdy stalo. Policie jí klade nepříjemné otázky a ona si uvědomí, že tomu musí přijít na kloub. Dokáže ale unést pravdu?.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat čtenářskou recenzi

Od: (18.234.247...)