Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2631169 obálek a 788798 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Štěstí v neštěstíAutor: Danielle Steel
Rok: 2022
ISBN: 9788024948256
OKCZID: 128826102

Citace (dle ČSN ISO 690):
STEEL, Danielle. Štěstí v neštěstí. Překlad Jaroslava NOVOTNÁ. Vydání první. Praha: Ikar, 2022. 285 stran.


Anotace

 

Román oblíbené americké autorky popisuje životní osudy Isabelle, která stále hledá lásku a rodinné štěstí.Isabelle se jako mladá stážistka v pařížské galerii umění seznámí s Putnamem Armstrongem – bohatým, laskavým, starším a od světa odloučeným mužem. Na jeho normandském sídle spolu prožijí románek jako z říše snů. Když ale Isabelle zjistí, že je těhotná, uvědomí si, že manželství s ním nepřichází v úvahu. Rozhodne se proto vrátit do New Yorku, kde se záhy sblíží s jiným mužem. Doufá, že tentokrát je to ten pravý, který pro ni a její dcery vytvoří stabilní rodinné zázemí. Brzy jí však dojde, že se opět strašlivě zmýlila, a zůstává sama.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)