Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150311 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Kelby, Scott
Rok: 2006
ISBN: 9788025111581
NKP-CNB: cnb001691795
OCLC Number: (OCoLC)85713997
OCLC Number: (ocolc)85713997
OKCZID: 110005843
Vydání: Vyd. 1.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
KELBY, Scott. Digitální fotografie ve Photoshopu CS2: [tipy a triky používané předními digitálními fotografy]. Vyd. 1. Brno: Computer Press, 2006. 472 s.
Hodnocení:
5.0 / 5
(2 hlasů)
Tato kniha navazuje na mimořádný úspěch předchozího vydání světového bestselleru jehož výjimečnost spočívá v přehledně organizované struktuře a názorných popisech, které vás dovedou velmi rychle k zamýšlenému výsledku. Namísto toho, aby vás kniha poučovala o možných nastaveních příkazů Photoshopu a nudné teorii, předloží vám přímo řešení konkrétních situací, tedy jaké nastavení zvolit a kdy jej použít. K přehlednosti knihy značně přispívá její struktura. Všechny popisované činnosti jsou prezentovány v jasně definovaných krocích bohatě doprovázených ukázkovými fotografiemi. Můžete tak snadno a bez obav nahlédnout pod pokličku tajemství profesionálních úprav snímků ve vaší digitální fotokomoře.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz