Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649875 obálek a 799083 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Učení zážitkem a hrou: praktická příručka instruktoraAutor: Franc, Daniel, Zounková, Daniela a Martin, Andy
Rok: 2007
ISBN: 9788025117019
NKP-CNB: cnb001758758
OCLC Number: (OCoLC)228498792
OKCZID: 110003499
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
FRANC, Daniel. Učení zážitkem a hrou: praktická příručka instruktora. Vyd. 1. Brno: Computer Press, 2007. vii, 201 s. Edice aktivit a her.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné přes terminál )
Moravská zemská knihovna (dostupné přes terminál )Anotace

 

Držíte v rukou druhé vydání publikace popisující metody, techniky, aktivity a hry, které inspirují instruktory, lektory a trenéry po celém světě. Ti všichni používají metodu dramaturgie a zážitek jako cestu k účinnějšímu dopadu jejich snažení. Vzdělávání zážitkem má několik základních charakteristik, mezi něž patří například snaha o osobní rozvoj, prvek dobrodružství, které nemusí mít nutně povahu fyzické zátěže, jistou míru nejistoty a přijímání rizik, element výzvy a reflexe, zasazení do neobvyklého prostředí, přítomnost her, využití metafor a rozborů proběhlých aktivit. Mají-li všechny tyto charakteristiky být využity v zážitkovém programu, je třeba návrhu takového programu věnovat zvláštní pozornost.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

NK Praha
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)