Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2411918 obálek a 657640 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Nový Zéland

Autor: Turner, Peter a Monteath, Colin
Rok: 2010
ISBN: 9788025122648
NKP-CNB: cnb002112013
OCLC Number: (OCoLC)670479610
OKCZID: 110625511

Citace (dle ČSN ISO 690):
TURNER, Peter. Nový Zéland. Brno: Computer Press, c2010. 319 s. Velký průvodce National Geographic.

Hodnocení: 5.0 / 5 (3 hlasů)


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna
Národní knihovna České republikyAnotace

 

Tipy pro plánování cesty: ucelené, podrobné informace o Novém Zélandu, které vám umožní naplánovat si návštěvu podle vlastních zájmů a časových možností. Zážitky: nezapomenutelné prožitky a zkušenosti, jako jsou maorské slavnosti, pozorování ptáků kivi, vyjížďky na koních po pláži Pakiri a dobrovolné práce na ekologických farmách. Užitečné tipy: zasvěcené rady fotografů, autorů, cestovatelů i místních znalců a tipy na oblíbená místa. Pěší prohlídky a projížďky: doporučené trasy zakreslené na mapách a popsané v textu, jako např. procházka centrem Aucklandu, stezky Milford Track a Tongariro Crossing a projížďka vinicemi v údolí Wairau. Výlety na odlehlá místa: včetně sopky Mount Taranaki, divoké krajiny podél řeky Whanganui, Stewartova ostrova a mysu East Cape. Seznamy nejzajímavějších cílů: tyto seznamy, které jsou součástí každé kapitoly, odkazují na podrobné popisy doporučených lokalit a aktivit. Skvělé barevné fotografie, ilustrace a mapy: usnadňují výběr cílů a orientaci na místě a umožňují vytěžit z každé návštěvy maximum.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

NK Praha
Knihy.ABZ.cz
Zboží.cz
Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Komentáře

Krásná kniha. Ale proč nikde není napsané, že za půjčení se ještě vyžaduje 600,- záloha? To člověka nemile překvapí.
25.11.2013    Zdroj: SKAT - Souborný katalog


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.229.142...)