Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2262716 obálek a 570162 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Anatomie jógy

Autor: Leslie Kaminoff
Rok: 2010
ISBN: 9788025126721
NKP-CNB: cnb002089001
OCLC Number: (OCoLC)614290155
OKCZID: 110489401

Citace (dle ČSN ISO 690):
KAMINOFF, Leslie. Anatomie jógy: [váš ilustrovaný průvodce pozicemi, pohyby a dýchacími technikami]. Vyd. 1. Brno: Computer Press, 2010. 224 s.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna
Česká Digitální knihovna
Národní knihovna České republikyAnotace

 

Tento světový bestseller, anatomický průvodce jógou, je určen pro každého, kdo se o jógu zajímá – pro začátečníky i pokročilé, pro příznivce power jógy a zejména pro instruktory. Přehledné anatomické ilustrace znázorňují práci svalů, které jsou zapojeny při provádění jednotlivých pozic. Srozumitelné a přesné popisy jednotlivých ásan spolu s kresbami poskytují dokonalou představu o principech, na nichž jsou založeny dané pohyby. V knize mimo jiné naleznete: - Základní principy jógy. - Dýchací techniky. - Vztah mezi jógou a páteří, druhy pohybů páteře. - Obsáhlý přehled ásan s rozborem činnosti svalů a kloubů, upozorněním na možné potíže a překážky, popisem průběhu dýchání během cvičení a názorným anatomickým obrázkem. Autor Leslie Kaminoff je mezinárodně uznávaným specialistou v oblasti jógy a anatomie dýchání. Bydlí v USA a pracuje v New Yorku.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

NK Praha
Knihy.ABZ.cz
Zboží.cz
eReading.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.239.109...)