Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649875 obálek a 799083 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Růst i při klesajícím trendu: deset strategií managementu pro úspěšné překonání receseAutor: Colvin, Geoffrey
Rok: 2010
ISBN: 9788025127483
NKP-CNB: cnb002154583
OCLC Number: (OCoLC)707609108
OKCZID: 110769390
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
COLVIN, Geoffrey. Růst i při klesajícím trendu: deset strategií managementu pro úspěšné překonání recese. Vyd. 1. Brno: Computer Press, 2010. iv, 179 s.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Moravská zemská knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

I zdánlivě hrozivá recese může mít svou světlou stránku. Geoff Colvin dokazuje, že při správném postupu lze v době krize nejen zůstat na vrcholu, ale dokonce získat náskok před ostatními. Nabízí deset efektivních strategií, jak toho dosáhnout. Kniha vám pomůže najít odpověď na otázky: Proč je recese tak dobrou příležitostí k získání náskoku před ostatními; Jak se přizpůsobit hospodářské krizi; Jak v krizi zvýšit hodnotu vašeho kapitálu; Jak porozumět finanční realitě byznysu v recesi a využít ji ve svůj prospěch; Jak se vypořádat se stávajícími problémy a vyhnout se novým; Jak porozumět riziku; Jak využít ekonomický pokles k osobnímu růstu; Jak se poučit a připravit se na příští recesi.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

NK Praha
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Zboží.cz
Můj antikvariát
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)