Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150518 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Eken, Cecilie
Rok: 2005
ISBN: 9788025202616
NKP-CNB: cnb001572718
OCLC Number: (OCoLC)85156653
OCLC Number: (ocolc)85156653
OKCZID: 110036606
Vydání: Vyd. 1.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
EKEN, Cecilie. Bouře Větromoru. Vyd. 1. V Praze: Egmont, 2005. 159 s. W.I.T.C.H..
Hodnocení:
3.5 / 5
(1 hlasů)
Po tom, co byla Hay Linn nedopatřením unesena na planetu Větromor, vydávají se ji ostatní kamarádky zachránit. Ocitají se na místě, kde žijí dvě skupiny lidí. První z nich, pod vládou Mistra Počasí, využívají technické prostředky a nosí helmy, skrze které nad nimi Mistr Počasí dokáže mít kontrolu. Druzí si říkají Ošlehaní větrem, odešli z Mistrova umělého paláce a žijí v souladu s přírodou. Planetu však neustále sužují nelítostné větrné bouře bez kapky deště, které Mistr záměrně rozpoutává. Ale proč? Na tuto otázku budou muset čarodějky najít odpověď, aby mohly planetu zachránit a dát jejím obyvatelům novou naději.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz