Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2390480 obálek a 597931 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Obři, bacha!

Autor: Jorge Augusto Aguirre, Rafael Rosado, Radka Kolebáčová
ISBN: 9788025247341
NKP-CNB: cnb003136210
OKCZID: 128121427

Citace (dle ČSN ISO 690):
AGUIRRE, Jorge Augusto. Obři, bacha!. Ilustrace Rafael ROSADO, překlad Radka KOLEBÁČOVÁ. První vydání. V Praze: Egmont, 2019. 206 stran.


Anotace

 

Humorný fantasy komiks o dobrodružné a zbrklé výpravě tří kamarádů za legendárním obrem. Statečná a prostořeká Claudette má jediný cíl: stát se slavnou obrobijkyní. A čas utkat se s prvním obrem nastal právě teď! Ale zdá se, že v městečku, kde žije, se nikdy nic neděje. Ovšem když se dívka dozví, že jeho hradby byly postaveny na ochranu před strašlivým obrem, rozhodne se chytit příležitost za pačesy. Se svými přáteli a psem Rekem se vydává na odvážnou výpravu do hor s cílem vyřídit obra jednou provždy. Že si na něj netroufl žádný dospělý, neznamená, že si na něj Claudette nebude brousit meč!

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.80.5...)