Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2611824 obálek a 777537 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Srdcem proti zdiAutor: Zapata, Mariana
ISBN: 9788025357996
OKCZID: 128819961

Citace (dle ČSN ISO 690):
ZAPATA, Mariana. Srdcem proti zdi. Překlad Romana BIČÍKOVÁ. 1. vydání. Praha: Fragment, 2022. 493 stran.


Anotace

 

Román z prostředí amerického fotbalu o nevrlém fotbalistovi, kterému hrozí deportace, a jeho osobní asistentce, která i přes jeho povýšenecké chování nedokáže odolat kouzlu fyzické přitažlivosti.Vanessa se vždy chtěla živit jako umělkyně. Místo toho se poslední dva roky jako osobní asistentka starala o každodenní pohodlí nejvýznamnějšího obránce národního fotbalového týmu, aby splatila školné. Práce je to dobře placená, a navíc je její šéf skutečně sexy. Jenže kromě pěkné tváře a vypracovaného těla nemá Aiden příliš co nabídnout. Ke svému okolí se chová povýšeně a za celé dva roky ani náznakem neocenil Vanessinu práci. Je pro ni proto překvapením, když ji požádá o ruku a slíbí splatit zbytek jejího dluhu. To, co začne jako plán jak získat zelenou kartu, se však brzy vymkne kontrole.

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)