Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3153082 obálek a 950729 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Čteme sami Jak se chtěl čaroděj stát kouzelníkem

Autor: Lenka Hoštičková
Rok: 2025
ISBN: 9788025373439
OKCZID: 129371492

Hodnocení: 4.5 / 5 (4 hlasů)


Anotace

Rodiče zapsali Kvída do prázdninové školy pro čaroděje, kde se má učit, jak škodit lidem. Kvído však nechce být čaroděj, ale kouzelník jako jeho dědeček, a kouzly pomáhat. Stane se z něj čaroděj, nebo kouzelník? Vyprávění doplněné krásnými ilustracemi je přizpůsobeno začínajícím čtenářům, kteří se učí číst genetickou metodou. Text knihy je vytištěn velkými písmeny a jednoduché věty usnadňují první samostatné pokusy o čtení.


Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení