Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2103887 obálek a 520873 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Severní Francie - Lonely Planet

ISBN: 9788025616222
OKCZID: 120967366

Citace (dle ČSN ISO 690):
WILLIAMS, Nicola, Alexis AVERBUCK, Stuart BUTLER, Jean-Bernard CARILLET, et al. Severní Francie. První české vydání. Přeložila Eva CACHOVÁ, přeložil Michael FOKT, přeložil Jan HLAVIČKA, přeložil Jozef PETRO, přeložila Helena SVOBODOVÁ. Praha: Svojt
Zdroj: Národní knihovna České Republiky

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Francie láká cestovatele svou nezaměnitelnou kulturou a atmosférou plnou kavárenských teras, vesnických trhů pod širým nebem nebo malých útulných bister, kde mají denní nabídku ručně napsanou na tabuli obyčejnou křídou. Díky tomuto průvodci procestujete Paříž a její okolí, města jako je Lille a oblasti Vlámsko, Somme, Normandii, Bretaň, Champagne, také Alsasko a Lotrinsko, nebude chybět ani údolí řeky Loiry a vinařská oblast Burgundska. Poznáte také francouzské pobřeží kolem Atlantského oceánu.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.233.215...)