Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2524573 obálek a 727381 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ptačí budka : kniha o přírodě : odklápěj okénka a objevujAutor: Clover Robin, Libby Walden, Kateřina Čedíková
ISBN: 9788025627167
OKCZID: 128288381

Citace (dle ČSN ISO 690):
ROBIN, Clover. Ptačí budka: odklápěj okénka a objevuj : kniha o přírodě. Překlad Kateřina ČEDÍKOVÁ. První české vydání. Praha: Svojtka & Co., 2020. 18 nečíslovaných stran.

Hodnocení: 4.5 / 5 (6 hlasů)


Anotace

 

Víš, kde všude mohou hnízdit ptáci? Pojď se více dozvědět o ptačích budkách uměle vytvořených příbytků, které jsou přizpůsobené potřebám jednotlivých druhů ptáků. Kachní domek, hnízdo, holubník či soví budka nám odkryjí svá tajemství. Dozvíte se základní ptačí fakta, co určitým ptákům chutná, co jim prospívá nebo co je vlastně ta migrace. Toto krásně ilustrované leporelo pro menší děti s odklápěcími okénky pomáhá rozvíjet přirozenou dětskou zvídavost a pevný papír zaručí, že kniha vydrží i například menší průzkum do přírody.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.230.142...)