Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2213046 obálek a 558967 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Fakt hustá zvířata : poznejte nejodpornější tvory na světě!

Autor: Andy Seed, Claire Almon, Lukáš Vlasák
Rok: 2020
ISBN: 9788025627778
OKCZID: 128405702

Citace (dle ČSN ISO 690):
SEED, Andy. Fakt hustá zvířata: poznejte nejodpornější tvory na světě!. Ilustrace Claire ALMON, překlad Lukáš VLASÁK. První české vydání. Praha: Svojtka & Co., 2020. 64 stran.


Anotace

 

Možná tvoje kočka občas vykašle chomáč chlupů, nebo se ti pes vyválí v něčem smradlavém, ale věř nám - to je čajíček oproti tomu, co se dozvíš v této úžasně nechutné knize! Víš, do jaké délky může dorůst tasemnice? Víš, kdo dokáže vykakat bobky ve tvaru kostky? A kdo si rád pochutnává na své moči? I když se nám může zdát toto chování (občas) nechutné a odporné, zvířata mají dobrý důvod, proč to dělají a co tím získají. Co je účinnější, než na nepřítele vystříknout krev z očí, pozvracet je nebo dělat mrtvého? Krev, sliz, mršiny, zvířecí kanibalismus, vybuchující žáby… Už jsme řekli asi vše potřebné, tak hurá do čtení a zdar objevování naprosto úžasných zvířat z celého světa!

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat čtenářskou recenzi

Od: (18.210.11...)