Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2437931 obálek a 679393 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Král Conan

Autor: Robert Ervin Howard, Jan Kantůrek
ISBN: 9788025735220
NKP-CNB: cnb003330289
OKCZID: 128616443

Hodnocení: 4.4 / 5 (5 hlasů)


Anotace

 

Sbírka obsahuje povídky Meč s fénixem, Šarlatová citadela a román Hodina draka v revidovaných překladech Jana Kantůrka s přihlédnutím k původním Howardovým textům, které zbaveny pozdějších redakčních zásahů vycházejí česky vůbec poprvé.Kniha Král Conan představuje slavného barbarského válečníka stvořeného divokou fantazií texaského spisovatele Roberta E. Howarda na samém vrcholu jeho životní cesty plné krvavých bojů, troufalých činů a lásky nespočtu žen. Conan musí jako vládce nejmocnějšího království oné mytické doby zas a znovu bránit svou zemi i své postavení proti početným nepřátelům vně i uvnitř království. Bojuje proti mečům i magii, šlechtickým intrikám i pradávnému zlu s neutuchající odvahou a nezlomnou vírou v sebe sama.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.215.177...)