Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2265669 obálek a 570862 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Mít, či nemít?

Rok: 2014
ISBN: 9788026059141
NKP-CNB: boa001-mzk01001399104
OCLC Number: (OCoLC)886602436
OKCZID: 114160291

Citace (dle ČSN ISO 690):
VOKIEL ČMOLÍK, Jiří. Mít, či nemít? Peníze. Vyd. 1. [Praha]: J. Vokáč Čmolík, c2014. 154 s.

Hodnocení: 3.9 / 5 (7 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Nová kniha z pera Jiřího Vokáče Čmolíka mapuje programy v mozku, které se dotýkají oblasti peněz a prosperity. Autor ve své knize vychází z dlouhodobého výzkumu založeného na moderních technikách neurověd a dále shrnuje své studie v rámci programu NEURO RESTART ® Peníze. Populární formou čtenáři zprostředkovává každodenní situace a naučené stereotypy, vyplývajících z programů v našem mozku. Odhaluje programovou chybu, která nás blokuje na úrovni přijímání peněz. Některé z kapitol, jako Peníze a spiritualita jsou přímo až výbušné. Mít, či nemít? PENÍZE nabízí návod, který staré programy maže a zároveň restartuje mozek. Techniky, které jsou zde představeny, nabídnou čitateli nový pohled na peníze a zároveň nastaví silný vysílač, který otevře srdce pro získání a přijímání peněz. Kniha se postupem času se stává užitečnou každodenní příručkou a průvodcem na dobrodružné cestě za hojností a finanční nezávislostí.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Srovname.cz
Zboží.cz
Československá bibliografická databáze


Komentáře

Zboží.cz
Kniha je čtivá a je v ní několik dobrých tipů, jak si přepnout programy v hlavě na hojnost. Na druhou stranu, je v ní i hodně odkazů na další autorovi produkty. Tam, kde autor neznal přesně problematiku, tak si to domyslel. Jedním ze zdrojů příjmů, které uvádí autor je multilevel marketing. Jak říká, máme si dát pozor na pyramidy a letadla. O pár stránek dále, na straně 132 se však chvástá, jak s kamarádem natáhl stovky lidí do nechvalně známého letadla WOR(L)D. Kniha obsahuje odkaz na bezplatnou internetovou sekci, která se již více než rok připravuje a ani dnes není dostupná. Závěrem: Asi nejhodnotnější informací je odkaz na literaturu osobního rozvoje, z které autor čerpal.
11.01.2016    Zdroj: Zbozi.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (18.234.247...)