Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2914039 obálek a 881551 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Ve školce si hrajeme, rádi se tam smějeme : veselé aktivity pro celý rokAutor: Miroslava Baxová, Petra Šolcová
Rok: 2023
ISBN: 9788026220633
OKCZID: 129128021

Citace (dle ČSN ISO 690):
BAXOVÁ, Miroslava. Ve školce si hrajeme, rádi se tam smějeme: veselé aktivity pro celý rok. Ilustrace Petra ŠOLCOVÁ. Vydání první. Praha: Portál, 2023. 157 stran.


Anotace

 

Kniha zavedené a známé autorky celoročních programů pro mateřské školy obsahuje pět projektů pro práci s dětmi. Najdete v ní úryvky z literárních textů doplněné hrami, pohybovými činnostmi, jednoduchým tvořením, tematickými básničkami a známými písničkami, náměty k rozhovorům i činnostmi pro rozvoj jemné motoriky. Knihu v závěru doplňují také pracovní listy, na které se v publikaci přímo odkazuje. Miroslava Baxová byla učitelkou mateřské školy. Řadu let se věnuje loutkovému divadlu. V Portále vydala velmi úspěšné knihy Aby nás to spolu bavilo celý rok, Hrajeme si nezlobíme, o světě pak leccos víme a Kamarád si se mnou hraje, školka vážně zábavná je.Publikuje také v časopise Informatorium 3-8.


Dostupné zdroje

KNIHCENTRUM.cz
TeamLibrary.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)