Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2199862 obálek a 554569 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Dobrodružství profesora Challengera

Autor: Arthur Conan Doyle, Miloslav Muškát, Pavel Pecháček, Arthur Conan Doyle, Arthur Conan Doyle
ISBN: 9788026430209
NKP-CNB: cnb003177504
OKCZID: 128302624

Citace (dle ČSN ISO 690):
DOYLE, Arthur Conan. Dobrodružství profesora Challengera. Ilustrace Miloslav MUŠKÁT, překlad Pavel PECHÁČEK. 1. vydání. V Brně: CPress, 2020. 101 stran.


Anotace

 

Znovu se setkáváme s profesorem Challengerem a jeho novinářským přítelem Edwardem Malonem. Tedy, pokud tento svérázný skotský profesor vůbec někoho za svého přítele považuje... Budeme svědky jejich dvou neobyčejných dobrodružství. V prvním příběhu nás čeká odvážný vědecký experiment, kde nejde o nic menšího, než dokázat, že planeta země je něco zcela jiného, než všichni očekávají! A v povídce druhé budeme společně s našimi hrdiny čelit tajemnému vědci, jehož činy nejsou vedeny pouze bezelstnou touhou poznat zákonitosti přírody... Oba příběhy vychází v českém knižním vydání poprvé, a to v překladu Pavla Pecháčka.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat čtenářskou recenzi

Od: (52.3.228...)