Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2201168 obálek a 555060 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Čuk a Gek = Čuk i Gek

Autor: Julija Mamonova, Arkadij Petrovič Gajdar, Jana Hrčková, Aleš Čuma, Julija. Mamonova, Julija. Mamonova
ISBN: 9788026614333
NKP-CNB: cnb003120152
OKCZID: 128074377

Citace (dle ČSN ISO 690):
MAMONOVA, Julija, GAJDAR, Arkadij Petrovič, ed. a MAMONOVA, Julija., ed. Čuk a Gek =: Čuk i Gek. Ilustrace Aleš ČUMA, překlad Jana HRČKOVÁ. 1. vydání. Brno: Edika, 2019. 88 stran. Dvojjazyčná kniha pro začátečníky.


Anotace

 

Originální text povídky o cestě malých chlapců a jejich maminky za tatínkem je pro toto vydání zjednodušen a zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v ruštině. Český zrcadlový překlad umožní zájemcům obratem zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměli. Cvičení na konci knihy jsou vhodná pro ověření získaných znalostí. Audionahrávka ve formátu MP3, na které příběh vypráví rodilá Ruska, je zdarma ke stažení na webu.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.238.7...)