Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2552854 obálek a 741542 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Deník jóga matkyAutor: Šárka Konečná, Bára z Nikolajky
ISBN: 9788026708933
NKP-CNB: cnb003321104
OKCZID: 128541296

Citace (dle ČSN ISO 690):
VOJÁČKOVÁ, Šárka. Deník jóga matky. Ilustrace Bára z Nikolajky. Vydání první. Praha: Motto, 2021. 323 stran.

Hodnocení: 4.0 / 5 (35 hlasů)


Anotace

 

Volné pokračování autorčina úspěšného "Deníku moderní jogínky" se tentokrát pokouší odpovědět na otázku, zda lze i v rodinném životě uplatňovat duchovní zásady a poznání. Ještě pod jménem Šárka Konečná odjela autorka do indického ašrámu, odkud se vrátila obohacena o nové zkušenosti a zvláště pak i o duchovní poznání, jež jí umožnilo stát se lektorkou jógy. V této knize ovšem vystupuje nejen jako majitelka jógového studia, ale i jako matka a manželka, která musí svou pedagogickou a duchovní práci propojit s rodinným životem. Vypráví proto nejen o tom, jak začala chápat poselství jógy poté, co se jí narodila dcera, ale i o drobných radostech a strastech, jak si vede "s malou v náruči, manželem odcházejícím brzy ráno do práce, hračkami po celém obýváku, velkým prádlem a neumytými okny".

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)