Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2182671 obálek a 542249 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Bentley

Autor: Moreland, Melanie
Rok: 2020
ISBN: 9788026912972
OKCZID: 128345425

Citace (dle ČSN ISO 690):
MORELAND, Melanie. Bentley. Překlad Martin KÖNIG. Vydání první. Praha: Baronet, 2020. 311 stran.
Zdroj:


Anotace

 

Úvodní díl trilogie milostných romancí, v níž kanadská autorka představuje příběhy tří odlišných mužů a jejich osudových lásek. Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobou, která je mu předurčena? Vůdce skupiny Bentley je upjatý, formální a chladný. Nesmlouvavý a dávno usedlý, jeho cesty se vždy ubírají stejným směrem. Až do dne, když narazí na Emmy. Ta mu do života vnáší spontánnost a světlo. Svět, v němž žije, je od jeho světa naprosto odlišný, tu přitažlivost však nedokáže ovládnout.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat čtenářskou recenzi

Od: (35.172.233...)