Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2387920 obálek a 594436 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Nesnáze s láskou

Autor: Guhrke Laura Lee
Rok: 2021
ISBN: 9788026915478
OKCZID: 128454326

Citace (dle ČSN ISO 690):
GUHRKE, Laura Lee. Nesnáze s láskou: milá lady Věrnolásková (2). Překlad Jana PACNEROVÁ. Vydání první. Praha: Baronet, 2021. 341 stran.


Anotace

 

Milostná romance americké autorky z volné série "Milá lady Věrnolásková". Když má Clara Deverillová vystupovat jménem lady Věrnoláskové, znamená to pro ni udílet rady ohledně problémů, které se jí samotné nikdy nepodařilo překonat. Nezbývá než odebrat se do čajovny a doufat, že se inspirace dostaví mezi vdolečky. Nedostaví – dokud Clara nezaslechne prostopášníka, který obšírně vykládá o umění dát „počestně“ košem. Ten lotr sice vypadá jako Adonis, ale lady Věrnolásková mu dá co proto. Rex Galbraith je dědic, který nemá v plánu zplodit následníka. Flirtuje s minimálním množstvím přijatelných slečen, aby vyhověl své tetě-dohazovačce, ale Clara je první, která ho opravdu zaujme. Když pochopí, že Clara využila jeho rady jako materiál pro noviny, zuří. Když je ale nucen uzavřít s ní tajné spojenectví, pochopí, že má větší problém – Clara obrací vzhůru nohama všechno, co se domníval vědět o ženách – a o sobě.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (3.80.5...)