Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2749365 obálek a 845773 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Dáma s minulostíAutor: Dáma s minulostí
Rok: 2023
ISBN: 9788026920472
OKCZID: 128989742

Citace (dle ČSN ISO 690):
QUICK, Amanda. Dáma s minulostí. Překlad Daniela ČERMÁKOVÁ. Vydání první. Praha: Baronet, 2023. 327 stran.

Hodnocení: 5.0 / 5 (4 hlasů)


Anotace

 

Další z napínavých milostných romancí z Burning Cove. Lyra s pomocí tajemného a přitažlivého detektiva pátrá po své zmizelé šéfové a přitom se sama ocitne ve smrtelném nebezpečí. Lyra Brazierová, nejnovější obyvatelka Burning Cove, je znepokojená, když její šéfová zmizí. Lyra tuší, že se Raině Kirkové něco muselo stát, a vypátrá, že byla naposledy spatřena v exkluzivním hotelu a lázních. Lyře chybí zkušenosti v investigativní branži, které vynahrazuje intuicí. A její intuice není nadšená z toho, že se dala dohromady s Lutherem Pellem, Raininým nebezpečným milencem, který chce o pomoc požádat někoho zkušenějšího. Namísto uhlazeného soukromého očka se zbraní v ruce, jehož očekávala, je Simon Cage obchodník se starožitnými knihami. Lyra má však podezření, že je mnohem víc, a tušení se jí potvrdí, když dorazí do lázní, kde předstírají pár: Simon má výjimečný dar, který mu umožňuje odhalit tajemství. Nezvyklá dvojice odhalí, že lázně jsou jen zástěrkou pro cosi mnohem temnějšího...

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

eReading.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)